Prikaz rezultata str. 1/2

Otvoreno pismo Predsjednici HDZa koja to nije……….

29 FEBRUARY 2012

Jadranka Kosor, predsjednica HDZ-a,

Poštovana predsjednice,

Kao što sam Vam napisao u otvorenom pismu koje ste potpuno ignorirali i niste mi odgovorili,nakon svega, odlučio sam da Vam se opet obratim javno. To što sam razočaran osobno nema nikakve veze ni sa ovim pismom, ali želim Vam opet poručiti da sam još više zabrinut za budućnost našeg HDZ-a.

Ne demokratski, ne profesionalno od Vas je što niste reagirali na otvoreno pismo bilo koga a posebno u ovom slučaju člana Nacionalnog vijeća,Središnjeg odbora ,Koordinatora HDZa za iseljeništvo i predsjednika KOO HDZ za SAD.

Pismo nije bilo napisano samo zbog Vas nego zbog nas članova, jer HDZ nije samo Vaš nego je i naš i to prije nego smo Vas primili da bude i Vaša stranka.Međutim, napravili ste veliku grešku ignoriranjem hrvatskog iseljeništva .Zato ćete sada čuti istinu:

Nije nas briga za Vašom (ne) suradnjom sa Pašalićem privatno ,ali nas je i te kako briga ako to radite u ime stranke.

Izbacujete ljude sa posla ,brišete KOO HDZa članove središnjeg odbora i Nacionalnog vijeća, ni jedan izaslanik ne može doći na listu za sabor ako ne podržava samo Vas, isključivo Vas.Pa vi manipulirate sa strankom, hoćete na nepošten način pobijediti što niste nikada do sada i tako zabiti zadnji čavao u sanduk HDZ-u.Mi smo sa opravdanjem zabrinuti za budućnost HDZ-a.

Žao mi je što se i drugi predsjednici KOO HDZa nisu javili jer ukinuli ste iseljeništvu pravo glasa na državnoj razini. Prije smo imali u H.Saboru i po 10’tak zastupnika zahvaljujući vašoj politici imamo pravo na 3 zastupnika sada.(molili ste da šutimo onda). Što radite sada to je da nemamo pravo glasa ni na Saborima HDZa opet zahvaljujući vama jer sve te kukavice oko Vas šute i čuvaju svoje stolice( guzice). Kakvi ste Vi ljudi, što je Vama sveto osim Vas samih?

I na kraju svi znamo zašto ste potpisali koaliciju sa V.Š.Ožbolt a i sa Kerumom smiješno i žalosno ako je istina.Sve zbog osvete bivšem predsjedniku.

Čekao sam da se završi sjednica predsjedništva mislio sam da ćete nam ipak nešto odgovoriti .Niste i zato Vam se obraćam opet javno.Poslije sjednice predsjedništva izjavili ste “glavne elemente vezane za obranu HDZ-a”, rekla je dodavši kako je prioritetni cilj braniti veliku stranku od 220 tisuća članova”.

Ne daj Bože da nas vi branite to bi bilo kao da vuku povjerite čuvanje ovaca.Najprije trebate obrazložiti članstvu zašto je stranka na sudu i kako je tamo dospijela?

Stranka je na sud dospjela zbog vaše osvetoljubljivosti,svaki zaposlenik središnjice zna za vaše urlikanje “ili ja ili on”- netko mora otići.Da li je vaš prethodnik kriminalac lopov ili pravednik to će sud odlučiti.

Treba članstvu dati do znanja da ste Vi ta osoba koja je krenula u osvetničku borbu uništavanja svojeg prethodnika sa mnogim mnogim mnogim naručenim novinskim člancima.Zbog toga što ste velika kukavica ako ste znali za neko kriminalno djelo trebali ste javno to i reći i biti svjedok.Ovako ste sa svojim osvetničkim glupostima uvukli i stranku i mnoge članove u problem.Preuzeli ste stranku kada je bila najjača i što ste od nje napravili ???Mislite da ne znamo da Vam je Mesić bio glavni savjetnik u borbi protiv HDZ-a, nasjeli ste jer nemate kapaciteta u sebi da budete lider .Mnogi predsjednici koordinacija ,mnogi naši dužnosnici mi se obraćaju sa informacijama i mislim da su svi kukavice koji nemaju snage da budu ono što trebaju biti služiti članstvu a mogu uzimati plaću.Zato mislim da je dosta manipulacija sa strankom ,dosta sa medijskom blokadom jer jedan dan mogu osvanuti imena svih tih kukavica a i novinara koji su uzimali velike honorare i prije i poslije i u vašem osvetničkom pohodu.Koga mislite da je briga za Vama ili Vašim prethodnikom, nas je briga za našom strankom koju Vi uništavate, a sad je pitanje da li je to sve slučajno ili se radilo planski.? Vi trebate pomoć psihijatra jer davno su prošla vremena kad se vladalo komunistički,prijetilo i ljudima uništavalo živote. Bolje da ne znate što Vam iza leđa govore i što se sve o vama zna ali doći će red i na to jednog dana. Stranka će preživjeti ove probleme ali Vi ne smijete biti Predsjednica!!!

KOO HDZ USA

Predsjednik - Frank Bilaver

Vise:
    HDZ SAD-a: Index.hr je petokolonaški medij koji ruši državu i reketari
    Tko je Frank Bilaver: Indexov "kadija" je narcisoid koji se fotomontirao na sliku s Bushem

2010: Najveći Sanaderov fan, Frank Bilaver, odrekao se voljenog vođa
    2010: ŠEF AMERIČKOG HDZ-A: 'Sanader je žrtvovao sebe i obitelj za Hrvatsku'
    Posljednje uređivanje od Željko Zidarić : 10th-March-2012 at 06:26 PM

Ivan Popović
    Guest
    HDZ će se promijeniti. G. Bilaver jest jedan od ljudi koji su u pravo vrijeme uvidjeli sve ono negativno, kao i gđa. Sanja Bilač.

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove
  •